Skontaktuj się z nami, udzielimy Tobie fachowej pomocy. Napisz do nas: klawikowski@klawikowski.pl

Malowanie betonu

Malowanie betonu – Nanoszenie powłok na beton – Antykorozja betonu:

Firma świadczy usługi malowania betonu, nanoszone są odpowiednie powłoki w zależności od potrzeb i wymagań inwestora. Powłoki, farby, impregnaty nanoszone są hydrodynamicznie pistoletami natryskowymi metodą airless (natrysk bezpowietrzny).

Posiadamy w swojej ofercie kompleksową ofertę do pracy z betonem, na innych podstronach można znaleźć oczyszczenie betonu i przygotowanie pod malowanie poprzez hydromonitoring (mycie wysokociśnieniowe) lub poprzez hydropiaskowanie, warz z usunięciem mleczka cementowego oraz uszorstkowienie betonu. Wykonujemy również zabezpieczenie antykorozyjne betonu poprzez hydrofobizację (bezbarwną lub koloryzującą- scalającą kolorystycznie beton architektoniczny). Ostatnim elementem może być naniesienie powłoki zabezpieczającej przed graffiti tzw. antygraffiti. Jesteśmy również w stanie usunąć stare powłoki z betonu.

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.