Skontaktuj się z nami, udzielimy Tobie fachowej pomocy. Napisz do nas: klawikowski@klawikowski.pl

Oferta usług

Nasza oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Staramy się być perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Tysiące m2 wykonanych powłok zabepiczających przed graffiti, hydrofobizacji oraz impregnacji, chroniących powierzchnie 24 h na dobę. Setki budynków, obiektów inżynierkich, przemysłowych zostało skutecznie odnowione i oczyszczone dzięki naszej działalności.

Kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach. Wysoka jakość usług, nowoczesne technologie, innowacyjny sprzęt, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.