Skontaktuj się z nami, udzielimy Tobie fachowej pomocy. Napisz do nas: klawikowski@klawikowski.pl

Renowacja

Wykonujemy usługi renowacji różnych powierzchni, zakres w tym przypadku jest naprawdę szeroki:

Główne zalety impregnacji/hydrofobizacji:

beton
kamień
cegła
piaskowiec

Usługi renowacyjne skutecznie oczyszczają:

zabrudzenia komunikacyjno-atmosferyczne
porośnięte powierzchnie mchami, glonam i grzybami
zabrudzenia cementowe
zabrudzenia zrobione farbami lub tynkami
wykwity wapienne, z rdzy, soli, osady tlenków metali
zabrudzenia z oleju, smaru, żywic, sadzy, tłuszczu
zabrudzenia z gumy do żucia
zabrudzenia ze smoły, asfaltu, bitumiczne
zastarzałe zabrudzenia wszelkiego typu
renowacja-zakladka-1
renowacja-zakladka-2

Metoda czyszczenia:

Powierzchnie są myte pod ciśnieniem gorącą wodą (temperatura wody oraz ciśnienie jest dobierane do każdej powierzchni w taki sposób żeby czyścić najefektywniej bez ryzyka uszkodzenia czyszczonego materiału. Na zabrudzenia stosowana jest odpowiednia profesjonalna chemia wspomagająca proces czyszczenia. Proces ten jest powtarzany aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Wszelkie zabrudzenia zostają usunięte, a Twoja powierzchnia jest świeża i czysta. Po wyczyszczeniu zastanów się nad ewentualnym zabezpieczeniem przed zabrudzeniami, porastaniem oraz wnikaniem wody (impregnacja/hydrofobizacja) , więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Sprzęt:

Posiadamy cały niezbędny sprzęt do należytego wykonania zlecenia, nie musisz się o nic martwić (dobrze jak jest możliwość dostępu do wody, co prawda jesteśmy zaopatrzeni we własne zbiorniki z wodą ale przy większych powierzchniach może nam zabraknąć wody).

Cały sprzęt przyjeżdza na specjalnym samoochodzie przygotowanym do usług, znajduje się na nim zespół maszyn potrzebnych do prowadzenia prac (myjka wysokociśnieniowe, nagrzewnica wody, agregaty itp.), drabiny (najdłuższa 14 m), aluminiowy przesuwny podest roboczy (7 m) oraz inne wyposażenie. Jeżeli jest to niezbędne korzystamy z usług podnośnika koszowego.

Chcesz zobaczyć zdjęcia z realizacji naszych usług mycia elewacji?

FAQ – Najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi. (dla konsumentów)

Jak to wykonujecie?
Prace renowacyjne obejmują szereg działań (usług) w celu poprawienia wyglądu powierzchni. Przeważnie w zakresie znajduje się mycie ciśnieniowe gorącowodne, czyszczenie chemiczne lub hydropiaskowanie, impregnacje (hydrofobizacje) powierzchni, prace budowlane (uzupełnianie ubytków, szpachlowanie, antykorozja, malowanie farbami elewacyjnymi itp.), usuwanie graffiti, zabepieczenie powierzchni przeciwko graffiti, mycie okin i przeszkleń. Jest to pakiet usług dobierany do konkretnego zadania mający na celu renowację powierzchni.
Mam wysoki budynek, jak będzie wyglądały prace na wysokości?
Posiadamy odpowiedni sprzęt do wykonania prac również na wysokości (drabiny, rusztownie przesuwne aluminiowe), w przpadku kiedy powierzchnia jest wyższa niż 7 m w razie potrzeby korzystamy z podnośników koszowych. Pracownicy są przeszkoleni do prac na wysokościach, mają aktualne badania wyskościowe.
Jak wygląda proces zlecenia usługi od początku do zakończenia?
Jeżeli zdecydowałeś się na zlecenie nam usługi, po ustaleniu zakresu prac, ustal z nami dogodny termin na wykonanie. Nasza ekpia po przyjeździe na miejsce gdzie ma być wykoanana praca, najpierw dokonuje obmiaru i ocenia inne parametry wykonania usługi. Jeżeli wszysko Ci odpowiada podpisujesz zlecenie (lub umowę przy większych powierzchniach) i rozpoczynamy pracę. Ważane jest to , że znasz przed rozpozęciem pracy dokładny koszt usługi który się nigdy nie zmieni bez Twojej zgody w trakcie wykoanywania prac. Po zakończeniu, kiedy zostaniesz poinformowany o zakończnieu prac, dokonujesz tzw. odbioru prac, sprawdzasz czy wszystko jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Jeżeli coś zauważysz co Ci się nie spodoba, pracownicy od razu będą starali się poprawiać znaleziony problem. Po zakończeniu ewentualnych poprawek, spisywany jest protokół odbioru, po zakończnieu którego następuje dopiero rozliczenie płątności za usługę. Jeżeli chesz fakturę VAT na taką usługę, wpisz dane do wystawienia faktury na protokole odbioru (Nazwa firmy lub nazwisko, adres, nuerr nip lub pesel), fakturę otrzymasz wtedy na email.
Czy wasze usługi są ubezpieczone?
Tak, nasze usługi są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej (polisa OC)
Na jakim terenie wykonujecie swoje usługi?
Głównym terenem na jakim działamy jest woj. pomorskie a szczególnie trójmiasto i okloice (Gdańsk, Gdynia Sopot, Pruszcz Gdański). Wykonujemy również usługi na terenie całej Polski, przy mniejszych zleceniach należy się liczyć z kosztami dojazdu.
Jak wygląda cennik usług renowacji powierzchni?
Cena renowacji powierzchni zależą od rodzaju powierzchni na jaka ma być poddana renowacji oraz co wejdzie w skład procesu renowacji. Przy dużych powierzchniach udzielane są rabaty inwestycyjne nawet do kilkudziesięciu procent.
Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.