Skontaktuj się z nami, udzielimy Tobie fachowej pomocy. Napisz do nas: klawikowski@klawikowski.pl

Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów:

Profesjonale usługi odśnieżania dachów:

usuwanie śniegu z dachów
usuwanie sopli
usuwanie zwisów śniegowych

Odśnieżanie dachów cennik:

Orientacyjne ceny w zależności od powierzchni (dachy płaskie oraz skośne do 15%) w jednej lokalizacji
Odśnieżanie dachów o powierzchni do 1000 m2 -od 3,5 zł /m2
Odśnieżanie dachów o powierzchni od 1000m2 -3000 m2 -od 2,5 zł/m2
Odśnieżanie dachów o powierzchni powyżej 3000 m2 -wycena indywidualne
Podane ceny mają charakter oreintacyjny, zapraszamy do indywidualnych negocjacji. Podane ceny jednostkowe netto.

W okresie zimowym administratorzy budynków powinny stale monitorować stan pokrywy śnieżnej na dachach. Dachy płaskie, dachy o nawach z niskimi kątami nachylenia, gromadzą śnieg na swoich powierzchniach. Śnieg należy usuwać systematycznie po każdym opadzie nie dopuszczając do jego zlodowacenia. Nie powinno się również zwlekać z podjęciem decyzji o odśnieżaniu czekając na odwilż. Odwilże krótkotrwałe doprowadzają do jedynie częściowego roztopienia górych warstw pokrywy śnieżnej, woda powstała na skutek roztopów może w całości nie spynąć systemem rynnowym budynku który wprzewaqżnie jest niewydolny ze względu na jego zapchanie poprzez wcześniejsze zabrudzenia lub najbardziej prawdopodobne poprzez lód. W rezultacie na dachu tworzy się zlodowacona wartswa ciężkiego śniegu którego nadmiar może grozić statyce budynynku. Systematyczne usuwanie śniegu z dachu jest koniecznością w naszej strafie klimatycznej.

Teren wykonywanych usług związanych z usuwanie śniegu z dachów – województwo pomorskie (trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, powiat gdański, gmina Pruszcz Gdański)

Odśnieżanie dachów - 1
Odśnieżanie dachów - 2
Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.