Skontaktuj się z nami, udzielimy Tobie fachowej pomocy. Napisz do nas: klawikowski@klawikowski.pl

Mycie obiektów inżynierskich

Mycie i czyszczenie obiektów inżynierskich

Mycie czyszczenie ekranów akustycznych i obiektów inżynierskich:

W ostatnim czasie powstało dużo nowych dróg, autostrad wraz z otaczającą je infrastrukturą. Jednym z elementów infrastruktury są ekrany akustyczne, mające na celu odgrodzić okolicznych mieszkańców od powstałych dróg w celu ochrony akustycznej. Ekrany, jak każdy element infrastruktury wymaga pielęgnacji, konserwacji, czyszczenia, oraz napraw. Nowo powstałe ekrany już po kilku latach od oddania ich do eksploatacji pokrywają się zabrudzeniami atmosferyczno – komunikacyjnymi, często padają również ofiarą wandalizmu w postaci graffiti. Nasza firma świadczy usługi utrzymania ekranów akustycznych w czystości.
Posiadamy kompletny sprzęt mobilny umożliwiający oczyszczenie nawet wielkich powierzchni infrastruktury drogowej.

Do niezbędnych składników sprzętu należy wymienić:

mobilne myjki ciśnieniowe na gorącą wodę - do usunięcia zabrudzeń atmosferyczno-komunikacyjnych
sprzęt do mycia wodą zdemineralizowaną -do czyszczenia ekranów przezroczystych np. ze szkła akrylowego lub pleksi
odpowiednia chemia do usuwania graffiti, z powierzchni delkiatnych (pleksi, szkoło akrylowe) jak i nasiąkliwych (beton, podpory, cokoły ekranów)
samochody przygotowane do prac drogowych wraz ze zbiornikami wody
sprzęt do zajęcia pasa drogowego i organizacji ruchu

Doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt pozwala nam prowadzić prace nawet w tak trudnych warunkach.

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.