Skontaktuj się z nami, udzielimy Tobie fachowej pomocy. Napisz do nas: klawikowski@klawikowski.pl

Hydrofobizacja

Usługi impregnacji oraz hydrofobizacji powierzchni:

Hydrofobizacja to naniesienie odpowiedniego środka na materiał, w wyniku którego jest blokowany proces wnikania wody. Różnica pomiędzy impregnacją powierzchni a jej hydrofobizacją jest taka, że impregnat tworzy powłokę na powierzchni materiału, a hydrofob wnika w jej głąb (w strukturę). Blokowanie wnikania wody nie hamuje procesu paroprzepuszczalności powierzchni, materiał nadal może swobodnie “oddychać” (na zasadzie tzw. odwróconego lejka).
Brak wnikania wody zabezpiecza materiał antykorozyjnie, chroni przed jego degradacją, nie dopuszcza do wnikania zabrudzeń. Zabezpieczenia hydrofobowe pozwoliły na stosowanie nowych materiałów w budownictwie, powstał w ten sposób beton architektoniczny.

Do betonu stosujemy również środki hydrofobowe koloryzującą, służą one scaleniom kolorystycznym betonu. Dzięki hydrofobizacja koloryzującej otrzymujemy zabezpieczony antykorozyjnie beton architektoniczny który również wygląda dobrze wizualnie bez przebarwień charakterystycznych dla betonu. Hydrofobizacja koloryzująca nie jest farbą, nie zakrywa struktury betonu. Preparaty które stosujemy posiadają aprobatę IBDiM.

Świadczymy usługi hydrofobizacji powierzchni, preparat nanosimy natryskowo (natrysk bezpowietrzny -airless) aż do całkowitego wysycenia powierzchni.

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.