klawikowski logo

top

Mycie szkła

mycie elewacji szklanych

 

 

 

Usługa mycia powierzchni szklanych i aluminiowych to praca za pomocą systemów Pro-Wash w połączeniu z użyciem wody osmotycznej (woda zdemineralizowana) daje Państwu gwarancję doskonałego rezultatu- czystej i lśniącej powierzchni, bez smug i zacieków.

Woda osmotyczna to woda poddana procesowi odwróconej osmozy- RO (filtracja pod ciśnieniem za pomocą membrany ), pozbawiona minerałów i zanieczyszczeń (redukcja rzędu 90-98 %) przez co bez śladu odparowuje z czyszczonych powierzchni, nie pozostawiając śladów ani smug.

Nowoczesna, szybka , wydajna
W ekstremalnie niskiej cenie
Bezpieczna, nie wymagająca użycia drabin, podnośników czy rozwiązań alpinistycznych
mycie elewacji szklanej klawikowskiEkologiczna i przyjazna środowisku, nie wymagająca użycia chemikaliów.

Rodzje powierzchni:

  • szyby (szkło, okna, trudno dostępne, elewacje szklane)
  • przeszklenia (trudno dostępne, na wysokości)
  • aluminium (gładkie okładziny elewacyjne)
  • gładkie powierzchnie (np. samoloty, jachty)


 


FAQ - Najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi. (dla konsumentów)

 

Przecztaj, znajdziesz może tu odpowiedź na swoje pytanie.

Jak to wykonujecie?

Najważniejsza jest w odpowiedni sposób przygotowana woda. Naszę urządzenie, przygotowuje wodę w ten spósób, że ją demineralizuje i otrzymujemy w ten sposób czyste H2O. Umycie powierzchni szklnaej taką wodą nie pozostawia żadnych smug ani zacieków. KOlejną ważną rzeczą jest sprzęt do mycia- są to szczotki na bardzo lekkich kijach teleskopowych które umozliwiają nam mycie powierzchni na wysokości z poziomu ziemi. Obniża to znacząco koszt wykonania takiej usługi w porównaniu z myciem techniczkmi alpinistycznymi lub przy wykorzystaniu podnośnika koszowego. Metoda jest tania, bezpieczna oraz bardzo efektywna.

Czy nic mi nie uszkodzicie na szybach/elewacji/aluminium itp?

Jest to najmiej "inwazyjna" metoda mycia, praktycznie nie ma ryzyka uszkodzenia czegokolwiek. Składnikiem myjącym jest sama woda (zdemineralizowana) bez żadnych składników chemicznych.


Czy muszę być cały czas w domu podczas usługi?

Nie jest na niezbędne, wystarczy, że nas ktoś wpuści na teren prac i wskaże miejsce gdzie będzie dostęp do wody. Ważne, że by był ktoś na koniec prac kto odbierze prace podpisując protokół odbioru.

Mam wysoki budynek, jak będzie wyglądały prace na wysokości?

Prace są wykonywane w większości z poziomu ziemi.

Jak wygląda proces zlecenia usługi od początku do zakończenia?


Jeżeli zdecydowałeś się na zlecenie nam usługi, ustal z nami dogodny termin na wykonanie. Nasza ekpia po przyjeździe na miejsce gdzie ma być wykoanana praca, najpierw dokonuje obmiaru i ocenia inne parametry wykonania usługi. Jeżeli wszysko Ci odpowiada podpisujesz zlecenie (lub umowę przy większych powierzchniach) i rozpoczynamy pracę. Ważane jest to , że znasz przed rozpozęciem pracy dokładny koszt usługi który się nigdy nie zmieni bez Twojej zgody w trakcie wykoanywania prac. Po zakończeniu, kiedy zostaniesz poinformowany o zakończnieu prac, dokonujesz tzw. odbioru prac, sprawdzasz czy wszystko jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Jeżeli coś zauważysz co Ci się nie spodoba, pracownicy od razu będą starali się poprawiać znaleziony problem. Po zakończeniu ewentualnych poprawek, dokonywany jest odbior, po zakończnieu którego następuje dopiero rozliczenie płątności za usługę. Jeżeli chesz fakturę VAT na taką usługę, wpisz dane do wystawienia faktury na protokole odbioru (Nazwa firmy lub nazwisko, adres, numer nip lub pesel), fakturę otrzymasz wtedy na email.

Czy wasze usługi są ubezpieczone?

Tak, nasze usługi są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej (polisa OC)

Na jakim terenie wykonujecie swoje usługi?

Głównym terenem na jakim działamy jest woj. pomorskie a szczególnie trójmiasto i okolice (Gdańsk, Gdynia Sopot, Pruszcz Gdański). Wykonujemy również usługi na terenie całej Polski, przy mniejszych zleceniach należy się liczyć z kosztami dojazdu.

 

facebook  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Nasz adres:

 

klawikowski

 

 

 


Licznik odwiedzin: 1213319